Zapisy do grupy 3 latków – przedszkole Edusfera – wrzesień 2020

Nabór do przedszkola – wrzesień 2020

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością ogłaszamy start zapisów do przedszkola Edusfera. Dwie nowe grupy trzylatków będą liczyć maksymalnie 20 osób. Przedszkole konkursowe – opłata 0 zł (wyżywienie płatne).

Państwa dzieci mogą już teraz wziąć udział w rekrutacji i tym samym stać się Przedszkolakiem w naszym wyjątkowym miejscu, gdzie kształcimy z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na przestrzeni siedemnastu lat. Przedszkole Edusfera otwiera nową filię (tylko dla 3-latków) przy ulicy Głębockiej 56D – osiedle Lewandów.

Pełen pakiet opiekuńczy


  • opieka dzienna w godzinach 7-17:30
  • trzy posiłki w ciągu dnia, przygotowywane
    we własnej kuchni (14 zł dziennie)
  • opieka i nadzór logopedy oraz psychologa przedszkolnego
  • bogaty program atrakcji i wydarzeń w przedszkolu
  • wykwalifikowana kadra nauczycielska


Adres: ulica Głębocka 56D – osiedle Lewandów – filia przedszkola Edusfera.


Zapewniamy naszym pociechom najwyższy poziom nauczania początkowego, nasza placówka wypracowała przez te wszystkie lata świetnie zoptymalizowany plan wychowania. Naszym celem jest przystosowanie dzieci do środowisku przedszkolnego jak i w przyszłości, szkolnego.

Wszyscy rodzice, którzy zapisują swoje dzieci do naszego przedszkola, mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony w prawidłowym rozwoju i wychowaniu dziecka. Nasza profesjonalna kadra dba o komfort dzieci każdego dnia, są niejako przewodnikami dzieci w ich podróży jaką jest okres całego przedszkola. Poza codziennym przekazywaniem wiedzy i kształtowaniem nowych umiejętności u dzieci, nasza kadra doskonale wie, że miłość i szacunek w pracy z dziećmi ma duże znaczenie.