Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz tego dokonać

Walt Disney

Edusfera – doświadczenie

Zaangażowanie

Wychowawcy są specjalistami i osobami o ciepłym i radosnym usposobieniu, które zapewniają swoim podopiecznym opiekę i sprawiają, że poranne wstawanie do przedszkola jest przyjemnością.

Kadra

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i rzutkich nauczycieli, którzy do pracy z dziećmi wykorzystują nowoczesne metody pracy.

Budynek

Na powierzchni ok. 300 m² stworzyliśmy miejsce, gdzie najważniejsi dla nas ludzie będą mogli w kolorowych salach dydaktycznych poznawać świat, uczyć się i bawić w atmosferze ciepła i akceptacji.

Wsparcie

Aktywnie wspieramy rodziców w wychowaniu ich dzieci. Doradzamy, podpowiadamy i reagujemy na niepokojące sygnały wychodzące od dziecka. Zaufanie to ważny aspekt naszej współpracy.

Nasze pozostałe placówki

 • Miasto Dzieci

  Przedszkole powstało w 2003 roku. Przez te wszystkie lata udało nam się stworzyć miejsce, gdzie każde dziecko ma idealne warunki do prawidłowego rozwoju.
  To u nas właśnie nauczyć się może swoich emocji, poczuć empatię wobec drugiego człowieka oraz poznać samego siebie.
  Naszym celem jest odpowiedzialne kształtowanie wartości u dzieci od najmłodszych lat oraz przekazywanie odpowiedniej wiedzy, która przygotuje dane dziecko do obowiązku szkolnego zgodnie z jego potencjałem.

  Sprawdź
 • Szkoła Przyszłości

  Szkoła Podstawowa - Szkoła Przyszłości to placówka utworzona w odpowiedzi na potrzeby naszych rodziców. Od 2011 roku nasza szkoła rozpoczęła swoją drogę ku polepszeniu jakości nauczania na kolejnym poziomie edukacji. Obecnie szkoła rozwija się błyskawicznie i staje się idealnym przykładem dla innych placówek. Dzieci uczęszczające do naszego przedszkola mają pierwszeństwo przy aplikowaniu do Szkoły Przyszłości.

  Sprawdź
 • Eduprojekt

  Kolejnym etapem naszego rozwoju stało się utworzenie nowoczesnego centrum kształcenia dla nauczycieli Eduprojekt. Od 2017 roku zaczęliśmy organizować szkolenia dla szkół i nauczycieli różnych etapów nauczania. Na praktycznych szkoleniach i warsztatach przekazujemy wypracowane na przestrzeni lat własne i niepowtarzalne doświadczenia. Dużą część szkoleń prowadzą nauczyciele pracujący na co dzień w przedszkolu i szkole.

  Sprawdź